Paslaugos

Automobilių pardavimas

Patikėdami pardavimo procesą mums, ne tik atsikratysite papildomo streso, tačiau taip pat padidinsite šansą automobilį parduoti greičiau. Mes paruošime jūsų automobilį ir pateiksime jį plačiam klientų ratui.

Automobilio įvertinimas

Įvertinti automobilį neturint reikiamų žinių gali būti sudėtinga. Daugiametė patirtis mums leidžia taikliai įvertinti automobilio būklę ir nustatyti piniginę vertę, kuri atitiktų Lietuvos bei užsienio kainas. Ši paslauga yra NEMOKAMA.

Remontas ir priežiūra

Automobilio vertė priklauso nuo jo būklės. Mes pasirūpinsime, kad automobilis būtų tvarkingas ir švarus. Skambinkite pasiteiravimui dėl konkrečių remonto darbų.

Lizingas ir išperkamoji nuoma

Siūlome finansinę pagalbą per lizingą bei išperkamąją nuomą. Lizingas nuo 2,95% palūkanų norma + Euriboras. Mes užtikrinsime, kad procesas būtų sklandus ir nesudėtingas.

Automobilio užsakymas iš užsienio

Kartais surasti tinkamą automobilį gali būti sudėtingą. Mes galime jums padėti įsigyti svajonių automobilį, pasinaudodami turimais kontaktais su pardavėjais Lietuvoje bei užsienyje.

Automobilių supirkimas

Ar norite greitai parduoti automobilį? Mes esame pasiruošę jį įvertinti ir pasiūlyti atitinkamą kainą. Pasinaudodami šia paslauga sutaupysite laiko ir parduosite automobilį už objektyvią kainą.

wowcar.com

Sign In

Register

Reset Password

Please enter your username or email address, you will receive a link to create a new password via email.

Scroll to Top