Patarimai perkantiems automobilį pirmą kartą

Patarimai perkant automobilį pirmą kartą, kurie palengvins šį procesą:

 

  • Įsivertinkite koks yra jūsų biudžetas. Svarbu, kad automobilis nebūtų jums per daug brangus. Tam reikia atsižvelgti ne tik į automobilio kainą, bet ir į jo kuro sąnaudas. Taip pat, atsižvelgti reikėtų ir į automobilio eksplatavimo kaštus (kiek kainuos jo remontas). Tai įsivertinti jums gali padėti savo srities ekspertai pvz. mūsų autobrokeriai.
  • Apsibrėžkite, kokio automobilio ieškote. Svarbu atsakyti sau klausimus:

■ Ar važiuojate didelius atstumus? 

 – Perkant elektromobilį verta atsižvelgti, kiek jisai nuvažiuoja su pilnu pakrovimu. 

– Taip pat, ilgoms kelionėms reikėtų automobilio, kuris jums bus komfortiškas išsėdėti ilgą atstumą.

■ Dyzelis ar benzinas. 

-Dyzeliniu vidaus degimu varikliu automobilį siūlome rinktis jeigu važiuojate kiekvieną dieną didelius atstumus.

-Benzininiu vidaus degimo varikliu siūlome rinktis jeigu važiuojate nedidelius atstumus mieste ir retai išvažiuojate i užmiestį.

■ Pakalbėkite su artimais žmonėmis, kurie pastaruoju metu įsigijo tokį automobilį. Rekomendacijos ir patirtys gali padėti ne tik renkantis, bet ir suprasti, kokią informaciją reikėtų gauti prieš nusprendžiant įsigyti automobilį. Tad verta išgirsti kitų patirtis ir kokios jos būna, važiuojant su automobiliu.  Tik prisiminkite, kad kiekienas suprantame skirtingai, kadangi visi esame unikalūs! O objektyviausia nuomone gauti galite tik iš savo srities specialisto. 

■ Išsirinkite patikusį automobilį. Jei perkate ne iš įmonės automobilį patikrinkite servise! Savo srities specialistai jums pagelbės tam, kad jūs nepatirtumėte netikėtų išlaidų. Verta automobilį tikrinti ir reikia su specialistais, galinčiais įvertinti automobilio būklę, bei autobrokeriais, kurie gali padėti tiek tikrinant, vertinant automobilio kainą, tiek ir rengiant dokumentus, bet ir derantis dėl kainos.

■ Norite pirkti? Drąsiai kreipkitės pagalbos į  specialistą, galintį padėti sutvarkyti dokumentus bei sprendžiant visus su automobilio pirkimu susijusius klausimus. Tokia pagalba leis jaustis saugiai ir užtikrintas, kad automobilis yra toks apie kokį ir svajojote.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

wowcar.com

Sign In

Register

Reset Password

Please enter your username or email address, you will receive a link to create a new password via email.

Scroll to Top